Ochutnejte naše nové tříchodové menu 🍴
Kudy k nám
Do Kuchyně vstoupíte přes terasu Salmovského paláce. Na tu se dostanete vrátky z ulice Ke Hradu nebo hlavním vstupem za sochou Tomáše G. Masaryka.
Nejrychleji Nerudovkou
Nejkratší cesta bez nutnosti bezpečnostní kontroly. Ze zastávky Malostranské náměstí (tramvaj 12, 15, 20, 22, 23) je to 10 min. chůze. Nevýhodou je cesta do strmého kopce. Doporučujeme všem, kteří si chtějí pivo na naší terase opravdu zasloužit!
Metrem a dál po Starých zámeckých schodech
Trasa, při které je samotná cesta cíl. Užijete si výhled i průchod Pražským hradem. Tam vás ale zdrží kontrola, na cestu si vyčleňte 15 minut od zastávky Malostranská (metro A; tramvaj 2, 6, 12, 15, 18, 20, 22).
Pohodlně přes Hrad
Přijeďte tramvají na zastávku Pražský hrad (tramvaj 22, 23), projděte přes Prašný most, II. nádvoří Pražského hradu a jste v Kuchyni! V turistické špičce se můžete zdržet u bezpečnostní kontroly, trasu doporučujeme mimo turistickou špičku nebo pro starší hosty.
S parkováním na Pohořelci
Nechejte auto na placeném parkovišti nebo přijeďte tramvají na zastávku Pohořelec (tramvaj 22). Pak jste u nás za 10 minut chůze z mírného kopce a bez kontrol.
Je čas vyrazit na Hrad!