Kdy vás uvítáme o svátcích? 24.–26. 12. zavřeno

Kudy k nám

Do Kuchyně vstoupíte přes terasu Salmovského paláce. Na tu se dostanete vrátky z ulice Ke Hradu nebo hlavním vstupem za sochou Tomáše G. Masaryka.
Matyášova brána Katedrála Sv. Víta Pražský hrad socha TGM Jelení příkop Hradčanské nám. Zámecké schody Nerudova Radnické schody Ke Hradu Kanovnická Loretánská Malostranské nám.
socha TGM Nerudova Ke Hradu Malostranské nám.

Nejrychleji Nerudovkou

Nejkratší cesta bez nutnosti bezpečnostní kontroly. Ze zastávky Malostranské náměstí ( 12, 15, 20, 22, 23) je to 10 min. chůze. Nevýhodou je cesta do strmého kopce. Doporučujeme všem, kteří si chtějí pivo na naší terase opravdu zasloužit!
socha TGM Katedrála Sv. Víta Pražský hrad Matyášova brána

Metrem a dál po Starých zámeckých schodech

Trasa, při které je samotná cesta cíl. Užijete si výhled i průchod Pražským hradem. Tam vás ale zdrží kontrola, na cestu si vyčleňte 15 minut od zastávky Malostranská ( A; 2, 6, 12, 15, 18, 20, 22).
Matyášova brána Katedrála Sv. Víta Pražský hrad socha TGM Jelení příkop

Pohodlně přes Hrad

Přijeďte tramvají na zastávku Pražský hrad ( 22, 23), projděte přes Prašný most, II. nádvoří Pražského hradu a jste v Kuchyni! V turistické špičce se můžete zdržet u bezpečnostní kontroly, trasu doporučujeme mimo turistickou špičku nebo pro starší hosty.
Kanovnická Loretánská Kuchyň Radnické schody Nerudova Ke Hradu Hradčanské nám. Pohořelec

S parkováním na Pohořelci

Nechejte auto na placeném parkovišti nebo přijeďte tramvají na zastávku Pohořelec ( 22). Pak jste u nás za 10 minut chůze z mírného kopce a bez kontrol.

Provozovatel:

Matlok s.r.o.
Maiselova 38/15
110 00 Praha 1
DIČ: CZ05742846

Odpovědný vedoucí:

Tomáš Hrušovský

Pokud se na cestě zdržíte víc jak
10 minut, raději nám zavolejte.

Vidlička
Nůž